Ceník výkonů - estetická medicína

Cílem naší estetické péče je redukce vrásek v obličeji, na krku či v dekoltu. Zlepšení stavu kůže a prevence změn způsobených jak přirozeným stárnutím tak příliš výraznou mimikou či nepříznivými zevními vlivy. Zmírnit se dají i přirozené projevy kůže jako třeba obtěžující nadměrné pocení.

Estetickou medicínu provádíme v naší ordinaci, která je plně vybavena pro péči o pacienty. Při zákrocích asistuje sestřička s praxí z chirurgické kliniky. Používáme pouze velmi kvalitní a osvědčené materiály značky ALIAXIN. Ceny máme přizpůsobené tak, aby si i běžná žena či muž mohli dopřát péči, která zrevitalizuje pokožku či vylepší jejich vzhled. Zaručujeme individuální přístup, konzultace před výkonem je samozřejmostí.

VÝPLNĚ VRÁSEK kyselinou hyaluronovou

Ošetření zahrnuje vyplnění  vrásek s případným jemným nebo výraznějším liftingem, ať už bez nutnosti či s možností vrásky zjemnit.

VÝPLNĚ RTŮ kyselinou hyaluronovou

Můžeme zvětšit objem rtů případně zdrůraznit jejich konturu. Oběma těmito zákroky se vyhlazují i drobné vrásky při okraji rtů. Zároveň lze pozdvihnout i koutky úst.

OŠETŘENÍ BOTULOTOXINEM

Botulotoxin zablokuje ve svalu možnost jeho kontrakce. Díky tomu můžeme ovlivnit nadbytečnou mimiku a ovlivnit mimické vrásky. Aplikuje se především do oblasti  čela nebo očí.  V ojedinělých případech se hodí i k ovlivnění stahu svalů horního rtu či brady.

Botulotoxinem lze ovlivnit i nadměrné pocení. Nejdříve jodoškrobovou zkouškou nejvíce potivá místa "vybarvíme", abychom věděli, kam přesně aplikovat. Látka se aplikuje do kůže postižených míst. Asi po týdnu by se mělo pocení v daných lokalitách velmi snížit. Účinek zpravidla přetrvává 6-9 měsíců.