Ceník výkonů - estetická medicína

Cílem naší estetické péče je redukce vrásek v obličeji, na krku či v dekoltu. Zlepšení stavu kůže a prevence změn způsobených jak přirozeným stárnutím tak příliš výraznou mimikou či nepříznivými zevními vlivy. Zmírnit se dají i přirozené projevy kůže jako třeba obtěžující nadměrné pocení.

Estetickou medicínu provádíme v naší ordinaci, která je plně vybavena pro péči o pacienty. Při zákrocích asistuje sestřička s praxí z chirurgické kliniky. Používáme pouze velmi kvalitní a osvědčené materiály značky ALIAXIN či INNO. Po domluvě s klientem můžeme použít i materiály jiných značek (např.Restylane). Ceny máme přizpůsobené tak, aby si i běžná žena či muž mohli dopřát péči, která zrevitalizuje pokožku či vylepší jejich vzhled. Zaručujeme individuální přístup, konzultace před výkonem je samozřejmostí.

VÝPLNĚ VRÁSEK kyselinou hyaluronovou

Ošetření zahrnuje vyplnění  vrásek s případným jemným nebo výraznějším liftingem, ať už bez nutnosti či s možností vrásky zjemnit.

VÝPLNĚ RTŮ kyselinou hyaluronovou

Můžeme zvětšit objem rtů případně zdrůraznit jejich konturu. Oběma těmito zákroky se vyhlazují i drobné vrásky při okraji rtů. Zároveň lze pozdvihnout i koutky úst.

OŠETŘENÍ BOTULOTOXINEM

Botulotoxin zablokuje ve svalu možnost jeho kontrakce. Díky tomu můžeme ovlivnit nadbytečnou mimiku a ovlivnit mimické vrásky. Aplikuje se především do oblasti  čela nebo očí.  V ojedinělých případech se hodí i k ovlivnění stahu svalů horního rtu či brady.

Botulotoxinem lze ovlivnit i nadměrné pocení. Nejdříve jodoškrobovou zkouškou nejvíce potivá místa "vybarvíme", abychom věděli, kam přesně aplikovat. Látka se aplikuje do kůže postižených míst. Asi po týdnu by se mělo pocení v daných lokalitách velmi snížit. Účinek zpravidla přetrvává 6-9 měsíců.

LIPOMODELACE - LIPOLÝZA

Metoda je vhodná pro rozpouštění lokálních tukových zásob, které vzdorují cvičení, redukčnímu režimu nebo nám je čas nadělil. Pomocí látky vpravené do tukové vrstvy spustíme proces jejího rozpouštění. Hodí se pro zmenšení či odstranění např. podbradku, faldíků pod podprsenkou nebo  na pažích, bochánků na stehnech a špíčků na bříšku.

MEZOTERAPIE

Sérií mikrovpichů se vpravují účinné látky přímo do kůže obličeje, krku, dekoltu, bříška nebo stehen. Podle typu kůže a podle požadovaného účinku volíme ten nejvhodnější preparát. Nejběžnější jsou požadavky na revitalizaci a vyživení kůže, jako prevence vrásek a poklesu kontur obličeje, jako podpora boje s celulitidou a hloubková hydratace. Mezoterapie se využívá i při podpoře růstu vlasů.

PODPORA RŮSTU VLASŮ

Preparáty speciálně vytvořené na podporu růstu vlasů se mikrojehličkou vpravují přímo do vlasové pokožky. Vhodné pro muže při počínajícím řídnutí vlasů k jejich obnově a posílení. U žen v době přechodu, při zhoršené kvalitě vlasů či k nastartování růstu vlasů po jejich poničení.